Masážím se věnuji přes 9 let. Mám akreditovaný kurz rekondiční a sportovní masér. Těmto masážím jsem se věnoval první dva roky a potom jsem pozornost zaměřil hlavně na energetické a tantrické masáže. Oba kurzy jsem absolvoval v Praze u p. Hejnáka. Tantra mi ukázala jiný směr masáží. 

V roce 2018  jsem si rozšířil vzdělání o kurz ručních lymfatických masáží, které doplňují předchozí kurzy, jelikož tato masáž patří k měkkým technikám. Je velmi jemná a pomalá, proto je pro tělo prospěšná nejen z hlediska zdravotního (nastartuje lymfatický systém), ale i z hlediska harmonizačního, kdy uvede mysl do klidu.

V mimo masérské činnosti se věnuji kondičním a fitness tréninkům. Sport byl vždy součástí mého života. Zaměřil jsem se převážně na cyklistiku, kterou jsem dělal 20 let závodně. Vždy jsem ji doplňoval komplexním cvičením. To mě přivedlo k úspěšnému absolvování kurzu fitness trenér. Nyní vedu soukromé i skupinové tréninky se zaměřením na posílení celého těla převážně s vlastní váhou, ale soukromé lekce jsou vždy podle přání klienta (cvičení na kruzích, posilování s činkami, kondiční trénink).