Energetická masáž

  Energetická masáž

  U této masáže se pracuje se sexuální energii. Rozvádí se do celého těla. Velice silná a povzbudivá masáž. Harmonizuje druhou sexuální čakru. U této masáže se nemasírují intimní partie. Masíruje se na zemi na matraci za tlumeného světla při svíčkách. Masérna je vyhřáta na 30 stupňů.

  Faraonská masáž

  Faraonská masáž

  Je to celotělová masáž včetně masáží intimních partií. Tato masáž je pouze v délce 120 min.  Před masáží si vždy povídám a určujeme hranice. Tato masáž je velmi očisťující a mohou se během ní uvolnit i různé emoce, kterými se tělo čistí. Každá masáž je specifická a jiná. 

  Relaxační masáž

  Relaxační masáž

  Jedná se o klasickou sportovní masáž, kde je kladen důraz na pomalejší dotek a psychické uvolnění, nejedná se o zdravotní masáž

  Lymfatická masáž

  Lymfatická masáž

  Tato jemná a velice příjemná masážní technika je jedna z nejprospěšnějších masáží vůbec. Efektivně odstraňuje bolesti hlavy, působí blahodárně na tělesný i duševní stav člověka, odstraňuje metabolity z těla, kůže i podkoží. Napomáhá rychlejší regeneraci po operacích a těžkých úrazech. Výrazně mírní otoky jak primární, tak sekundární. Zvyšuje elasticitu kůže, podstatně omezuje tvorbu vrásek. Zdokonaluje hydrataci pokožky. Pravidelné masáže spolehlivě likvidují celulitidu. Mírní otoky horních a dolních končetin, očních víček a podbradků.